.

.

Светлината и мирот starsвезди starsвезди starsвезди празнично сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Светлината и мирот starsвезди starsвезди starsвезди празнично сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee. Нашите врамени уметнички дела се безбедно монтирани во рамка со жито од дрво од 1,5 инчи и подготвени да висат. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате парче изјава. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја . Уметнички дела се однесуваат на : Фестивал, Ханука Менора, свеќа, гулаб, Ханука, светлина и мир. Дизајн од Сасе Линтон.

Главните карактеристики

Избор на клиент