.

.

Бесплатно склопување женски панталони за џемпери со нозе

Бесплатно склопување женски панталони за џемпери со нозе

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Чистото зачувување, пантолоните за џемпери на Слободното склопување се исто толку меки и удобни како и вашите секојдневни џемпери, сега во стилски плетен дизајн кој лесно се гладува за ноќна ноќ или го одржува случајно за вашите лежерни денови. Лизгајте ги и подгответе се веднаш да се в inубувате. Исклучиво на. Материјал : 52% Lenzing Rayon/29% полиестер/19% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено; права нога. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Ребреста еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Супер-меко чувство. Панталони со џемпери со права нозе за жени од слободно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент