.

.

Трговска марка ликовна уметност Пејзаж 1880 Канвас уметност од Jeanан Казин

Трговска марка ликовна уметност Пејзаж 1880 Канвас уметност од Jeanан Казин

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Оваа подготвена, галерија завиткана уметност, се одликува со пејзаж со фарма куќа во далечината. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Главните карактеристики

Избор на клиент