.

.

Hoover Spinsweep Pro Outdoor Shiper, црна

Hoover Spinsweep Pro Outdoor Shiper, црна

DEN 3903.84

Пристапност
Во достапна форма

Вакууми Hoover Commercial Spinsweep Pro Outdoor Shiper. Безброј, без кабел или мешање на гориво/масло. Еколошки, без загадување на воздухот или бучавата или потрошувачката на енергија. Врвни тркала и wallидни водичи за мазно маневрирање. Тешки, четки за прилагодување на висината и рачки, со ергономски дизајн. E-Z Празна проucирна канта за колекција што може да се испразни со едната рака. Лесно собрание. Тип на алатка : чистач на улица/тротоари; Апликација : Надворешно зачувување на отворено; Применливо : исечоци од трева; Камења; Прекривка; Песок; Метални поднесоци; Лисја; Кора од дрво; Легло; Остатоци од растенија; Стил : Рачен притисок. Овој Hoover Spinsweep Pro Outdoor Shiper, Black е одлична ставка за прирачник по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Совршено за подигање на исечоци од трева, прекривка, лисја, чакал и легло од тротоари, патеки, продавници, гаражи и повеќе . безжични, без кабел или мешање на гориво/масло . еколошки, без загадување на воздухот или бучава или потрошувачка на енергија или потрошувачка на енергија или потрошувачка на енергија или потрошувачка на енергија или потрошувачка на енергија или потрошувачка на енергија .

Главните карактеристики

Избор на клиент