.

.

Виктор 01-52573- Се вклопува Изберете: 1985-1986, Тојота Корола

Виктор 01-52573- Се вклопува Изберете: 1985-1986, Тојота Корола

DEN 1263.84

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали сте професионален техничар или квалификуван направете го тоа, потребен ви е лесен пристап до квалитетот на Виктор Рајнц на секое ниво на моторот сите во една кутија и без изненадувања. Заштитно пакување, информативни етикети и најсовремени електронски каталогизација, осигурете се дека ќе ги добиете прецизно дихтунзите и заптивките потребни за успешна, долготрајна поправка. Виктор 01-52573-01 одговара на Изберете : 1985-1986.1988 Toyota Corolla 1985-1989 Toyota MR2 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент