.

.

Stuple Industries Антички стил Куче портрет облечен во воена костум Новинарска галерија галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, 36, дизајн од Аманда Гринвуд

Stuple Industries Антички стил Куче портрет облечен во воена костум Новинарска галерија галерија завиткана од платно печатење

DEN 671.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : цицач; Животно; Миленик; Куче; Кучешки; Смешно, класично. Дизајн од Аманда Гринвуд.

Главните карактеристики

Избор на клиент