.

.

Co. Silver Jeans Co. Најбарани слаби фармерки на жените со средно издигнување, големини на половината 24-36

Co. Silver Jeans Co. Најбарани слаби фармерки на жените со средно издигнување, големини на половината 24-36

DEN 399.68

Пристапност
Во достапна форма

Повеќето барани може да се пофалат со универзално ласкаво, средно издигнување се вклопуваат со совршено контурирана лента за половината што спречува да се отвори. Изработени во ткаенини кои овозможуваат максимален флекс, тој ќе се усогласи и ќе го обликува со вашата уникатна форма. Овој стил е завршен со средно-темно индиго миење и класична слаба нога, што го прави суштински пар што ќе го носите одново и одново. Овој пар користи помалку вода и помалку хемикалии во процесот на миење, што резултира во зелен резултат на ЕИМ. Покрај тоа, хемикалиите што ги користиме се 100% органски хемикалии. Во основа, овој Jeanан има помалку влијание врз вас, нашите работници и околината, што го прави оној што навистина може да се чувствувате добро за носење. Слаби фармерки со средно-темно индиго миење кое користи помалку вода и помалку хемикалии во процесот на миење. Овој стил е класифициран како мало влијание врз животната средина со зелен резултат на ЕИМ измерен и акредитиран од Jeanologia®. Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото. 9 "Среден пораст. Стајлинг од 5 џеб со поштенски мува.

Главните карактеристики

Избор на клиент