.

.

Атлетски работи женски памук памук мешавина од права нозе панталони

Атлетски работи женски памук памук мешавина од права нозе панталони

DEN 558.40

Пристапност
Во достапна форма

Директните панталони на атлетската работа се направени за движење во ткаенина од мешавина од стенд -спандекс со густ на влага. Рамни споеви за заклучување држат сè на место како што сте во движење. Модел 5’10 ”и носи големина на M. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Еластична половината. Влага гума за губење на влагата. Рамни споеви за заклучување за удобност додека се движите. 53% памук/35% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ситни активни директни панталони за жени од атлетски работи.

Главните карактеристики

Избор на клиент