.

.

Womenенски обичен зимски худи топла Шерпа, наредена патент, џемпер, руно, нејасна јакна со џебови со џебови

Womenенски обичен зимски худи топла Шерпа, наредена патент, џемпер, руно, нејасна јакна со џебови со џебови

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Удобно меко крзно крзно качулка е совршена за зимата! Исто така модерно да се вртат глави во секоја прилика. Бесплатна јакна од крзно од суровост со патент, исто така може да се повлече со дизајнот на руно Шерпа. Направено од висококвалитетен материјал. Комбинацијата на топла и мода. Оваа надворешна облека за пулвер на улицата Шерпа, носат патент, е дизајн со 1/4 поштенски високи јака случајни, дома, на отворено, дневно носење, работа, училиште и така натаму. Оваа облека за жени од руно е совршена за пролет, есен, зима. Комбинацијата на топла и мода; Ова руно има патент и е совршено за дневни активности, абење, работа, училиште, датуми, спорт, одмор, улична облека. Пар со фармерки или нозе погодни за секоја пригода; Обични, дома, на отворено, дневно носење, работа, училиште и така натаму. Оваа облека за жени од руно е совршена за пролет, есен, зима; Оваа надворешна облека за патент на патент на улицата Шерпа, е дизајн со 1/4 поштенски јака за миење на јака, препорачано со ладна вода/не бели/виси или да се исуши, што ќе ја зголеми издржливоста.

Главните карактеристики

Избор на клиент