.

.

EasyFashion 22LBS-18 База на чадор со тешка должност, бронза

EasyFashion 22LBS-18 База на чадор со тешка должност, бронза

DEN 644.48

Пристапност
Во достапна форма

Основата нормално се користи за да ги решиме нашите чадори за внатрешен двор и да одржуваме добра рамнотежа додека се користи. Нашиот штанд на пазарот за внатрешен двор на смола е отпорен на абење и издржлив, способен за долгорочна употреба. Повторно облогата на сите временски услови го проширува животниот век на оваа база на чадор за внатрешен двор. Едноставен и универзален стил ја прави оваа база на чадор за внатрешен двор, да биде погодна за сите стилови и бои. Ова е тркалезна база на чадор за внатрешен двор со декорација на површинска површина, повеќе класична и модерна, вклопување на надворешната околина за украсување на вашата градина или двор. Easy Fashion 22 LBS 18 "Тешка база на чадор, бронзени материјали : смола, метал. Боја : бронза. Севкупна димензија : 18 × 18 × 13" (L × W × H). Компатибилен дијаметар на пол : 1,5 ", 1,9". G.W. : 24.7lb. N.W. : 23lb. Белешка : Ве молиме, оставете грешки од 0,5 "инчи во висината на седиштето поради рачни мерења.

Главните карактеристики

Избор на клиент