.

.

Дорел дома Глоер постелнина со отворен акцент стол, сиво

Дорел дома Глоер постелнина со отворен акцент стол, сиво

DEN 1279.84

Пристапност
Во достапна форма

Столчето за акцент на „Домај Грејер“, „Отворен акцент“ ќе ве натера да го сакате својот мешавина на модерен дизајн и традиционален стил. Може да послужи како дополнително седење во вашата дневна соба, спална соба, ден, просторија за рекреација или влезна пат, додека додавате прскање на боја. Дизајнот на отворено, елегантни линии и мазни криви на оваа модерна силуета на акцент стол, додава и визуелен интерес. Столот за акцент на Домај Дома, има кадифен седиште и подлога за грб, нозе со темно дрво и цврста конструкција на дрво. Овој стол за акцент на дневна соба е исто така достапен во број или трендовски нијанси, од кои било од кои ќе биде сигурен дека ќе го надополни декор на вашиот дом. Дорел дома Глоер постелнина со отворен акцент стол, сива : модерен дизајн на отворено столче. Се одликува со цврста конструкција на дрво и нозе со темно дрво. Современиот акцент стол има кадифен седиште и подлога за грб. Совршено како дополнително седење во дневна соба, спална соба, ден, просторија за реце или влез. Чаир за акцент на дневна соба бара минимално собрание. 1-годишна ограничена гаранција. Собрани димензии : 23-3/4 "W x 27-1/4" D x 32-3/4 "ч.

Главните карактеристики

Избор на клиент