.

.

Не'рѓосувачки не'рѓосувачки SGC120DC-48-S обложена гас за фен за вода со вода со вода (48

Не'рѓосувачки не'рѓосувачки SGC120DC-48-S обложена гас за фен за вода со вода со вода (48

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Осигурете се да користите одлични конектори за квалитет на вашиот следен проект за инсталација на гасни линија. Овој обложен фен за гас и флексибилниот конектор за грејач на вода од Falcon Niance Inc. е направен од најдобрите материјали. Строгите стандарди за контрола на квалитетот обезбедуваат овој производ со сигурност да настапи во инсталации на грејач на вода, лог на гас, HVAC и wallидни грејачи. Falcon не'рѓосувачки SGC120 DC-48-S обложен фен за гас/грејач на вода Flex Connector (48 ", 1/2" FIP X 1/2 "MIP) : Flex-Line-обложена со полимер-не'рѓосувачки челик. 1/2" DIA. Вклучува фитинзи. 48 ", 1/2" fip x 1/2 "mip.

Главните карактеристики

Избор на клиент