.

.

Влада во прав стап за засенчување на косата во прав, водоотпорен водоотпорен коса засенчување сунѓер пенкало за филер за коса, обвивка сива коса до тенка коса б

Влада во прав стап за засенчување на косата во прав, водоотпорен водоотпорен коса засенчување сунѓер пенкало за филер за коса,

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Уникатниот дизајн на пакување го збунува ефектот, со што ќе ви заштеди од срам. Можете да ги искористите своите ефекти.Мулти-Функционин Додавање за да се користи како прав, нашиот UP може да се користи и како прав од веѓите , сенка за очи и контурирање. Solve the problem of graying hair or thinning hair. Работи најдобро помеѓу корените на косата и скалпот.

Главните карактеристики

Избор на клиент