.

.

Fiomva Жените Длабоко V Вратот Патент Пред Bodycon Култура Врвот Долг Ракав Обична Блуза Маица

Fiomva Жените Длабоко V Вратот Патент Пред Bodycon Култура Врвот Долг Ракав Обична Блуза Маица

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

М Биста : 94 Должина : 61 Ракав : 54. 1*Врвови На Култури. С Биста : 35. Ви помага да ги покажете облините на вашето тело. Стил : Секојдневен.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. Многу удобно за носење и може да ги исполни основните барања на спортот.

Главните карактеристики

Избор на клиент