.

.

Miaенски Carat Carat T.G.W. Срцев портокал сафир и дијамантски акцент 10kt жолто златно срце лисја

Miaенски Carat Carat T.G.W. Срцев портокал сафир и дијамантски акцент 10kt жолто златно срце лисја

DEN 5376.00

Пристапност
Во достапна форма

Направено во 10 кт жолто злато. Дијамант. Простори и песни поставени камења. Бенд со : 2,1мм. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче.

Главните карактеристики

Избор на клиент