.

.

Масичка за кафе Aukfa за дневна соба, сет на модерни странични маси за гнездење, современ акцент кафе и закуска крајна маса за дневна, клуб, врвен маса од орев со црна м?

Масичка за кафе Aukfa за дневна соба, сет на модерни странични маси за гнездење, современ акцент кафе и закуска крајна маса

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Масичка за кафе, семеен мебел се населува во дневната соба. Совршено и за возрасните и за децата да користат во различни средини. Две комплети со тркалезна маса се вклопуваат скоро насекаде и се прилагодуваат на различни позиции Метална дно рамка и дрво од дрво, и лесно е да се движите наоколу и дома. Дрвената табла со врвен квалитет го олеснува чистењето. Сјајна табла за завршна облога, водоотпорна и валкана докажана и неверојатна за допир. Циркната тркалезна површина и научна конструкција со метална рамка. Може да си дозволи списанија, пијалоци или закуски, но зафаќа мали области. Комплети за маса за кафе, две табели ги задоволуваат вашите различни потреби. Дизајнот на отворена основа ви дава повеќе простор. Димензии и тежина Севкупна големина : L 31,5 "x W 31,5" x H 18 "(Big) & L 23,5" x W 23,5 "x H 13 (мал). Пакет : 1 сет / CTN, 1 сет = Биг 1 парче + мало 1 парче. Големина на пакетот : L 36,22 m x W 36.22 "x H 4,72". Тежина на производот : 35,27 фунти. Тежина на пакет : 39,68 фунти. Капацитет на тежина : 220 фунти. Спецификации Име на производ : Табела за кафе : црна рамка + орев Табела на табела.

Главните карактеристики

Избор на клиент