.

.

Без граници на јуниори плус фустан од руно худи

Без граници на јуниори плус фустан од руно худи

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Симпатична и удобна фустан од качулка од без граници брзо ќе стане ваш стил на сезоната. Спарете го овој супер-мек, спортски стил со вашите омилени патики и сте на пат. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Прикачен аспиратор. Шарени ракави од Раглан. Контрастно цевководи. 96% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Junior Plus Fleece Hoodie Dress од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент