.

.

Персонализирана лента за сервирање на семејството Шеврон, сина

Персонализирана лента за сервирање на семејството Шеврон, сина

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Нашата персонализирана послужавник за сервисирање е совршен начин да служите храна и пијалоци! Нашиот ексклузивен дизајн има сина круг и дното на лентата над сивата и белата шевронска позадина. Потоа се персонализираме со едно првично и име. Персонализирана лента за сервирање на семејството Шеврон, сина : мерки 18 "x 12" x 2.25 ". Изработена од цврсто дрво/еспресо црна завршница. Рачна миење.

Главните карактеристики

Избор на клиент