.

.

Нето wt. 3oz, привремен спреј за боја на коса, бел, уникатен шминка за Ноќта на вештерките за возрасни, Goodmark

Нето wt. 3oz, привремен спреј за боја на коса, бел, уникатен шминка за Ноќта на вештерките за возрасни, Goodmark

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Откријте го Goodmark Halloween Привремена шминка за спреј за боја на коса за див нов изглед! Овој унисекс, спреј за возрасни ви овозможува да ја вклучите бојата на косата без посветеност. Со мрежа wt. од 3oz, лесен е за употреба и нуди голем број на можности. Без разлика дали сакате смела или суптилна трансформација, оваа боја на спреј е совршен избор. Ниската формулација на VOC на Goodmark обезбедува минимални гасови и мириси, обезбедувајќи пријатно искуство. Состојките на козметичко одделение што се користат во овој привремен спреј за боја на коса се извори ширум светот и се прават во Велика Британија, обезбедувајќи квалитет и безбедност. Шишето со спреј овозможува без напорна примена, овозможувајќи ви да креирате најважни страни, славини или униформа изглед. Претворете во плашлив зомби, вештерка, вампир или мистична сирена, самовила и многу повеќе за вашиот настан за Ноќта на вештерките. Подгответе се во ниеден момент со овој удобен и лесен за употреба спреј за боја на коса. Состојки на козметичко одделение. Лесен за користење. Лесно за отстранување - шампон во, измијте го. Направено во Велика Британија. Идеално за забави за Ноќта на вештерките и тематски настани . Не е наменета за деца под 13 години . Достапно во најразлични бои. Боите се продаваат одделно. Унисекс спрејови.

Главните карактеристики

Избор на клиент