.

.

Loomaknoti vemoa avonako 2 '7' сив геометриски килим за тркач во затворен простор

Loomaknoti vemoa avonako 2 '7' сив геометриски килим за тркач во затворен простор

DEN 854.88

Пристапност
Во достапна форма

Забавниот, рачно нацртан квалитет на овој килим со современа област додава допир на едноставна софистицираност во вашата канцеларија, дневна соба или спална соба со леснотија. Издолжените дијаманти создаваат лабава шема на треска низ овој уникатен килим во разноврсни бои кои работат беспрекорно со разни стилови на украси. Гостите ќе се радуваат во мекото чувство под нозете, и ќе сакате колку е лесно да се одржува. Секој килим е машински изработен со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои. Плишаниот куп на супер-мека полиестерско предиво ви овозможува да уживате во дизајнот на високо ниво без да жртвувате удобност или издржливост. Овој прекрасно ткаен килим ќе се одвива добро во која било област од вашиот дом - дури и обични простори со висок сообраќај и области за јадење со висок ризик од истурање. Покрај тоа што е лесен за одржување, својствата отпорни на дамки и отпорни на дамки, обезбедуваат дека ќе го одржи својот исклучителен дизајн и богата боја за наредните години. Машината направена со 100% полиестер. Поддршка на памук . Геометриска шема на сива/крем, покривајќи 12,92 квадратни метри . 1.18 Висината на купот е совршена за области со висок сообраќај. Издржливата конструкција е совршена за области со висок сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 2 'x 6'7 ”.

Главните карактеристики

Избор на клиент