.

.

Кошула за фустани со светло карирана со стрела

Кошула за фустани со светло карирана со стрела

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Копче за светло на Хамилтон Полт, нагоре. * Редовно вклопување со полите на кошулата. * Ткаенина од топон со мека четкана завршница. * Лесна грижа, машинско миење. * Долг ракав, јака од точка. * Еден џеб на градите. * 55% памук / 45% поли. * Големина M-xxl * Редовно вклопување со помска маичка * Попл ткаенина со мека четкана завршница * Лесна грижа, машина за миење на машината * Долг ракав, јака од точка * Еден џеб на градите * 55% памук / 45% поли * големина m-xxl.

Главните карактеристики

Избор на клиент