.

.

Девојки за девојчиња Cheetah Toddler Victed Performance Fleece Hoodie & Printed Legging, Active Set 2-парчиња

Девојки за девојчиња Cheetah Toddler Victed Performance Fleece Hoodie & Printed Legging, Active Set 2-парчиња

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Останете пријатни и ладни во оваа двојна качулка и хеланки поставени од гепард. Худи од руно има контрастна микро-мрежа во аспираторот. Предниот дел од „hi-lo“ и шемата на мозокот додава стил и функција без најголемиот дел. Полиестерските спандекс хеланки покажуваат целосна шема на печатење во комплиментирачки бои. Полиестер перформанси со џемпер со качулка, полиестерски спандекс хеланки. Комплетна џемпер со качулка. Поврзување со контраст при отворање и замав на ракавот. Аспиратор за микро -мрежа. Удобно истегнување хеланки со шема на печатење.

Главните карактеристики

Избор на клиент