.

.

Стерлинг Издаваштво ССБ-Брзо Бебе Ќебиња Шесто & Спрингс Книги

Стерлинг Издаваштво ССБ-Брзо Бебе Ќебиња Шесто & Спрингс Книги

DEN 292.48

Пристапност
Во достапна форма

Ние обезбедуваме играчки и игри за да создадеме нов свет од соништата. Ние дизајнираме, развиваме и произведуваме висококвалитетни, иновативни играчки и игри ширум светот. Ние сме водечки иноватори на игри признати за нашите креативни производи, висок калибар и посветеност кон оние со кои работиме. Ние нудиме производи со највисок квалитет што ги зближуваат луѓето за да учат и создаваат.Карактеристики60 Брзи Ќебиња За Бебиња Шесто И Пружини Спецификации Тежина : 16,32 фунти-СКУ : NMG431072 СТЕРЛИНГ ИЗДАВАШТВО-Шести И Спрингс Книги : 60 Брзи Ќебиња За Бебиња. Покријте го вашето бебе со љубов! Овој додаток на најпродаваната серија За Брзи Плетења 60 е крајната колекција на модели за ќебе за бебиња, сите плетени во Мека, лесна нега 220 Супер Перење и 128 Супер Перење Од Каскадни предива. Огромниот спектар на бои, стилови и техники-од основни модели на бод до деликатна чипка до уметнички дела на интарсија - значи дека секој плетач ќе го најде идеалното ќебе за да го задржи новото бебе топло и пријатно. Софтвер, 176 страници. Објавено 2013. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент