.

.

Марвел Стрипови-Црн Пантер-Покритие # Ѕид Постер, 14.725 22.375

Марвел Стрипови-Црн Пантер-Покритие Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Црн Пантер-Покритие #7 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Стрипови На Марвел-Црн Пантер-Корица #7 Трендови На Ѕидни Постери Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Главните карактеристики

Избор на клиент