.

.

Gerber Baby Baby Snug Fit органски памук 1-парчиња синдикати со нозе пижами

Gerber Baby Baby Snug Fit органски памук 1-парчиња синдикати со нозе пижами

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Подгответе го вашето мало момче подготвено за утрешните авантури со овој 2-пакет на ситни работи на Baby Boys. Гербер нуди спектакуларна вредност со извонреден квалитет на кој можете да му верувате на вашето бебе. Овие пижами се направени од 100% органско памучно ребро. Ткаенината за дишење се чувствува меко на деликатна кожа, одржувајќи го да спие здраво преку ноќ. Оваа облека за спиење е привлечна за дополнителна безбедност, давајќи им на мајката мир на умот. Креативните отпечатоци и координативните бои го прават секој од овие PJ уникатни. Кога повиците за должност на пелена, мама ќе ја цени практичноста на отворањето на предниот патент. Подобар пристап значи дека промените поминуваат побрзо. Патентот е покриен со меко јазиче на деколте за да ја заштити брадата од гребнатини. Деновите на алиштата се поедноставни со ткаенината со лесна грижа, нешто што ќе го ценат мајките. Подарете ја оваа облека за спиење поставена на специјална нова или што очекува мајка на вашата листа денес! Вклучува две единици со долги ракави. 100% органска ткаенина од памук ребро. Snug Fitting за безбедност. Отворање на патент со јазичето за вратот. Симпатични отпечатоци и манжетни за контраст. увезени. Машинско миење / сушење суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент