.

.

Детско место девојки Супер слаби тексас на тексас, големини XS-XXL

Детско место девојки Супер слаби тексас на тексас, големини XS-XXL

DEN 415.84

Пристапност
Во достапна форма

Детските места девојки супер слаби Jeanан 2-пакет се разноврсни и модерни. Слабиот Jeanан со 2 пакети има вграден врв со супер кожа отворање и стајлинг со 5 џеб. Има затворање на прицврстување со поштенски летала за големини 4-7 и затворање на копчињата за големини 8-16. Супер слабиот Jeanан има табулатори за половината за прилагодување за прилагодено вклопување и претходно измиени за дополнителна мекост и да го намали намалувањето. Супер слабиот Jeanан 2-пакет доаѓа во големини 4-16. Затворање на затворање со поштенски летала за големини 4-7 и затворање на копчињата за големини 8-19. Врвниот дел од фармерките имаат вграден отвор за половината и слабиот отвор на нозете. Прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување и претходно измиени за да се намали намалувањето и да се додаде мекост. Увезени. Ден. Прилика.

Главните карактеристики

Избор на клиент