.

.

Беркли Powerbait мраз риболов риболов мек мамка

Беркли Powerbait мраз риболов риболов мек мамка

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Беркли Power Bait Ice го користи истиот неодолив мирис и вкус што им требаше на научниците над 25 години да го усовршат. Рибата го сакаат мразот Power Bait толку многу што ќе ги привлече најискрените риби и ќе ги натера да држат 18 пати подолго. Давајќи ви време и самодоверба да почувствувате повеќе каснувања - поставете повеќе куки и фатете повеќе риби! Мимика на заедничката и изобилство фураж на зоопланктон. Се одликува со додатоци и нозе со природно суптилно дејство. Рибите едноставно не можат да одолеат на грипот.

Главните карактеристики

Избор на клиент