.

.

Puddle Jumper Kids Deluxe Life Life со 3Д карактер за деца 30- килограми, розова starвездена риба

Puddle Jumper Kids Deluxe Life Life со 3Д карактер за деца 30- килограми, розова starвездена риба

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

The Puddle Jumper Kids Deluxe Life Life со 3Д карактер за деца 30-50 фунти, розовата starвездена јакна за животни јакна овозможува целосен опсег на движење за да може вашето дете да игра слободно во базенот. Плус, тоа е направено со мека полиестерска ткаенина што предизвикува помалку размав. Овој конкретен модел е розов во боја и има забавна насмеана faceвезда на лицето на парчето градите. Антимикробните својства се исто така вградени во елек што се спротивставуваат на бактериите што предизвикуваат мирис. Lifeивотот на umум на џампер од џампер на Стернс 3Д изгледа одлично, и е одобрена од крајбрежната стража на САД, така што знаете дека купувате производ што ќе го задржи вашето дете безбедно, им дава почеток на пливачите поголеми прицврстувачи на довербата, прилагодливи на токлите на грбот и обезбедува безбедно вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент