.

.

Леано Алуминиум РАБ XD 6X5. Г-БЛК МИЛ, XD84768068310

Леано Алуминиум РАБ XD 6X5. Г-БЛК МИЛ, XD84768068310

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Фрлија Алуминиум Раб XD847 16 X8 6 X5, 5 G-BLK МИЛ 10 MM, XD84768068310. XD84768068310. 6Х5, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Главните карактеристики

Избор на клиент