.

.

Чудо нација бебе момче или девојче Пол Неутрални тела за кратки ракави, 6 пакувања

Чудо нација бебе момче или девојче Пол Неутрални тела за кратки ракави, 6 пакувања

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Зачувајте ги основите за бебето со бели 6-пакувања со кратки ракави на Wonder Nation! Идеално како пријатна подлога под кошула и панталони, овие каросерии се основа на гардеробата на секое бебе. 6-пакети : Шест каросерии со кратки ракави. Бебе мека ткаенина со одлично истегнување и закрепнување. Лесно вклопување за дополнителна удобност. Проширување на деколтето на рамото со скут за да помогне да се повлече облеката лесно над главата на бебето. Затворањето на дното на прилепување е погодно поставено повисоко пред себе. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Родови неутрални тела за кратки ракави 6-пакети за момчиња и девојчиња од бебе од чудо нација.

Главните карактеристики

Избор на клиент