.

.

Montevilla Cafe Long Square 1 2 Телескопска завеса за завеси

Montevilla Cafe Long Square 1 2 Телескопска завеса за завеси

DEN 604.80

Пристапност
Во достапна форма

Дајте им на вашите прозорци посебен допир со овој стилски кафе Монтевила долг квадрат 1/2-инчен дијаметар телескопски драперија. Трајната конструкција обезбедува долготрајна употреба на овој безвременски сет на завеси за завеси. Богатата завршница го комплиментира секој дизајн на просторијата. Совршено за секоја спална соба, дневна соба, кујна или бања. Одлично и за просториите за студентски дом, исто така! Достапни во три дизајни за прилагодлива должина што нудат можност да завршат повеќе прозорци со различна големина во иста просторија. Целиот хардвер за монтирање е вклучено да се направи инсталација брза и лесна. Montevilla Cafe Long Square 1/2 "Телескопска драперија шипка сет : прачка има дијаметар од 1/2". Изградба на челик и смола. Достапно во 2 прилагодливи големини : 26-48 "и 48-86". Вклучени се хардвер и загради. Инстали за неколку минути.

Главните карактеристики

Избор на клиент