.

.

Јакна за девојчиња за девојчиња со бебе и мали деца, бебе и мали деца, памучни памучни памучни памучни врвови на јакни за деца за деца

Јакна за девојчиња за девојчиња со бебе и мали деца, бебе и мали деца, памучни памучни памучни памучни врвови на јакни за деца

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Девојки девојки зимски долг ракав топол волчен палто јакна цврста боја лак за лак за облека за бебиња 4 T јакна : секоја прилика. Пол : Девојки. Тип на шема : Цврста боја. Тип на ракав : Долг ракав. Ако имате какви било прашања, почувствувајте се да не контактирате. Материјалите носат подобро искуство со носење. Поминувајте дише и флексибилно за кожата на вашето бебе. Девојки меурчиња палто девојки со качулка. Моден дизајн, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Подуена јакна тешка зимска јакна девојки. Погоден за секоја пригода, облеката одговара за сезони во есен и зима. Совршено е за затворено, носење на отворено, фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете најдобро искуство со удобност за носење бебиња. Трошоци за девојчиња за девојчиња за девојчиња со меурчиња. Пакет вклучуваат : 1 парчиња палто девојки меурчиња со палто Детска јакна. Повод : Погоден за разни прилики во затворено и надворешно, како што се училиште, пикник, забава, трчање, возење, возење велосипед, планинарење, пешачење, кампување, риболов, лизгање, скијање, сноубординг и други активности во есен и зима, и го олеснуваат вашиот живот полесен !. Ракави : Долги ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент