.

.

Едноставно Дејзи ,, ратан геометриски, геометриски кујнски пешкир за печатење, бледо сина

Едноставно Дејзи ,, ратан геометриски, геометриски кујнски пешкир за печатење, бледо сина

DEN 246.24

Пристапност
Во достапна форма

Создадете тропски рај во вашиот дом со колекцијата на кујнските пешкири на „Едноставно Дејзи“. Нашиот асортиман на светли дизајни може да го претвори вашиот дом во одмор за одмор! Едноставно Дејзи, 16 x 25 инчи, ратан геометриски, геометриски кујнски пешкири за печатење, бледо сина : деоративна. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент