.

.

Лупсун Летен Заштеди Дозвола

Лупсун Летен Заштеди Дозвола

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Женска Модна Долна Облека Без Долна Жица Плус Големина Заедно Секојдневни Градници : 1. Изработен е од материјали,Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, Ве Прави супер секси и заводливи.2. Ултра непречено чувство, секое вредно разгледување на дизајнот, Се Фокусира на совршена долна облека за вас, Ве Прави супер секси и заводливи. 3. Служат како долна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките. 4. Карактеристики : долна облека за сексуалност,Еластичен Струк,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, долна облека од тантела.5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : долна облека декорација : тантела : секси, Мода, Удобна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женска долна облека лупсун Летен Заштеди Клиренс 2023! За Жени Плус Големина Градник, Жените Мода Долна Облека Без Долна Жица Плус Големина Заедно Секојдневни Градници. Жени Плус Големина Градник. Жените Удобно Дишење База Блузи Долна Облека Градници. Женски Широк Ремен Резервоарот Градници. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден за пролет, лето и есенско носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент