.

.

Менс Мода Варсити Јакни Во Обичен Врв Ветроупорен Дождоотпорен Ветробран Ултра-Лесен И Уличен Капут

Менс Мода Варсити Јакни Во Обичен Врв Ветроупорен Дождоотпорен Ветробран Ултра-Лесен И Уличен Капут

DEN 959.84

Пристапност
Во достапна форма

58" Ракав : 67см/26. Висока топлинска изолација на палтото во влажни и ладни услови за да ја спречите јакната од паркот да биде премногу тешка или да се чувствува гломазна.92" машки женски обични јакни ветроупорни ултра-лесни Врнежлив Врв на Ветробран ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Секс : Жени И Мажи,Женски И Машки Отпорни На Дожд И Водоотпорни : Строго избрани технолошки ткаенини за ветробран оставете капките вода веднаш да се лизгаат кога паѓате На Материјалот На јакната : Полиестер UPF 50+ Заштита : блокира 99% од штетните УВ зраци без употреба на креми за сончање Што Дишат И Ја Отстрануваат Влагата : Супериорната внатрешна ткаенина што дише со високотехнолошка функција за брза пот ве тера секогаш да останете опуштете се, Свежо И Ладно Водоотпорно : Да карактеристика : Заштитен Од Сонце,Компресиран,Брз Сув ,Водоотпорен прилагодлив дизајн и склопувачки аспиратор : хауба и полите со еластична спојка, што го прави дополнително заштитен и Удобен ЛЕСЕН и лабав : обезбедува поголем опсег на движења за Сите Активности на отворено И затворено Крајно Удобно И Еластично : Истегнете ја ткаенината и горниот дел со долги ракави со плус големина со прилагодливи врвки За влечење го прави За Спортски Пакет : Преклопен Во Мала Торба за Пакување, Идеален За патување : Yessize : S M L xl xxxl xxxxloccasion : пешачење кампување пешачење риболов Качување должина на ракавот : долги ракави вклопуваат : одговара на големината дебелина : стандардно Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или сушење на линија што добивате : 1 еез мажи палто со полн патент Со Затворање на копчето.56" големина : ххл сад/еу големина : л биста : 118см/46.13" големина : xxxxl сад/еу големина : xl биста : 126cm/49.31" половината : 106см/41.46" Ракав : 81cm/31.88" половината : 110см/43.20" Големина : М Сад/Еу Големина : М Биста : 106см/41.16" Половината : 98см/38.77" Големина : Xl сад/еу големина : л биста : 114см/44.16" Ракав : 69см/27.73" Половината : 102см/40. Еластичен кабел за влечење на половината за подобрување на просторијата за дишење + обезбедување на целосна подвижност и долготрајна удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент