.

.

Медисон Лејтон Геометриски Тркач Килим, Крем Кралско Сино, 2 '3 16'

Медисон Лејтон Геометриски Тркач Килим, Крем Кралско Сино, 2 '3 16'

DEN 1183.84

Пристапност
Во достапна форма

Издржлива моќност се наѕираше со користење на издржливи полипропиленски синтетички мешавини предива за лесна нега, долготрајна брилијантност. Боја : Крем/Кралско Сино. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Големина : 2' 3" х 16 " Тркач.

Главните карактеристики

Избор на клиент