.

.

Посебен Случај За Samsung Galaxy Забелешка-Прилагодено Ултра Тенок Тенок Тврд Црн Пластичен Капак - Виолетова Був Цртан Филм - Цртани Бувови

Посебен Случај За Samsung Galaxy Забелешка-Прилагодено Ултра Тенок Тенок Тврд Црн Пластичен Капак - Виолетова Був Цртан Филм

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Оваа футрола За ултра-тенка тврда пластична обвивка Samsung Galaxy Note 9 Со Посебна Обвивка ги покрива грбот и страните на вашиот телефон заштитувајќи го од гребнатини и гребнатини. Тенкиот црн тврд капак вклучува прецизни исечоци оставајќи ги сите порти и копчиња непречени. Различното прилагодување на секој случај со печатење на нашите уникатни дизајни директно на задната страна-нема евтини налепници или кожи! Дизајнот е отпечатен само на задниот дел од куќиштето-страните остануваат обични црни. Прилагодено Направено По Нарачка со печатен дизајн по ваш избор! Прилагодено со вашиот избор на дизајни прикажани со користење на нашиот специјален процес што го прави печатењето речиси невозможно да се гребе, лупи или избледи! Прилагодено Печатено Прилагодено Куќиште За Самсунг Галакси Забелешка 9 Ултра Тенок Заштитен Случај. Лесен и Цврст случај го штити samsung Galaxy Забелешка 9 телефони од испакнатини, модринки и гребнатини. Заштитен и Лесен Пристап до сите телефонски порти и копчиња На телефоните Samsung Galaxy note 9. Нема да Ве Оптоварува пластична лесна тврда футрола со Посебен Избор На Сопствени Дизајни Испечатени на Црно Куќиште. ЦРТАН ФИЛМ БУВ-Прилагодено Печатени Samsung Galaxy Забелешка 9 Distink ® Тешко Предвремени Случај со Пурпурна Був Цртан Филм Дизајн. МАЛА ТЕЖИНА и ЦВРСТА ХИБРИДНА КОНСТРУКЦИЈА – Тенка, цврста, едноделна кутија ја штити Вашата Галаксија Samsung Note 9 од испакнатини, модринки и гребнатини. ЗАШТИТЕН и ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски порти и копчиња На Samsung Galaxy Note 9. Прецизните отвори обезбедуваат лесно ракување со сите копчиња на вашиот уред.

Главните карактеристики

Избор на клиент