.

.

Кутии за пуканки со хартија, 3, вар зелена лента, 10 пакувања

Кутии за пуканки со хартија, 3, вар зелена лента, 10 пакувања

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Jam Jam Paper® Lime Green Stripped Popcorn Box е совршена за летни забави на отворено, родендени, фудбалски игри во вашиот дом, игри со топки во задниот двор, возење во театар, филмови во вашиот дом или за уникатни забави за забави во секоја прилика! Овие кутии се направени картони и имаат класична, шарена шема. Секоја кутија е со големина 3 x 3 инчи и вкупно 10 кутии е вклучена во пакет. Користете ги за чоколади, тврди бонбони, нане, чипови или секако пуканки! Дајте им на вашите гости на собири или чувајте ги на шанкот во вашиот дом. Дајте му на вашиот следен настан поп боја со овие уникатни кутии со пуканки! Големина : 3in x 3in | Боја : вар зелена количина : 10 боја : вар Боја : Зелена лента со пуканки. Големина : 3 x 3 инчи. Квалитет : 10 кутии по пакет. Направено од 100 lb картони има сјајна завршница . Овие уникатни кутии се совршени за тематски торби за добра, забави за забави или само за да ги држите вашите пуканки!.

Главните карактеристики

Избор на клиент