.

.

Студио Гибсон Студио Амбервуд сет за вечера со 16 парчиња

Студио Гибсон Студио Амбервуд сет за вечера со 16 парчиња

DEN 710.08

Пристапност
Во достапна форма

Сетот за вечера со 16-парчиња Gibson Studio Amber Wood додава белешки за елеганција и благодат на кое било место. Не само убава, туку и функционална и уметничка, оваа заоблена камења ги собира сите табели и гости. Gibson Studio Amber Wood 16-парчиња сет за вечера : Сервис за 4. Вклучува 4 секоја : 10,5 "чинија за вечера, 7,5" чинија за десерт, сад од 5,5 ", кригла од 12 мл. Материјал : реактивна каменина. Микробранова безбедна. Безбедна машина за миење садови.

Главните карактеристики

Избор на клиент