.

.

Без граници за плетенка резервоар со качулка на јуниори

Без граници за плетенка резервоар со качулка на јуниори

DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

Современ пресврт на резервоарот е тука од без граници. Овој плетен врвот додава апел за мода напред. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи плоча со големина S. Snap копче; Худ со затворање на вратоврска. Без ракави. Истегнете плетено тело; Отворен џеб на градите. 92% полиестер/ 8% спандекс. Машина за перење. Направено во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент