.

.

Без граници на помладиот џемпер на јуниор

Без граници на помладиот џемпер на јуниор

DEN 192.00

Пристапност
Во достапна форма

Натопете ги цврстите материи и дадете изјава во граници на јуниори сценско џемпери. Опуштеното вклопување и пријатно чувство дека сакате плус привлечно фотореално графички принт, го прават тоа што мора да има џемпер од сезоната. Спарете го овој удобен пулвер, во кој има ракав Raglan и ребрестиот контраст, со најразлични обични дното за слободно време што се појавува. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Раглан долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт; Ребрестиот врат, манжетните и лентата за половината. Јуниори сценско џемпери од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент