.

.

Лесна улица Мејбел удобност се лизга на он

Лесна улица Мејбел удобност се лизга на он

DEN 712.00

Пристапност
Во достапна форма

Лесен улица Мејбел е вашето секојдневно одење во случајно. Модерен на единица надворешна плоча која е и лесна и флексибилна оваа лизгање на понудите за одлични карактеристики и лесно движење од страна на лесна улична мансарда за да се обезбеди целодневна удобност. 1,5 инчи потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Дизајн на детали за преклопување на детали. Истегнете за вклопување и удобност. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Лесна надворешна плоча.

Главните карактеристики

Избор на клиент