.

.

Часовна удобност ливија широка ширина кожни чевли црна 10,5

Часовна удобност ливија широка ширина кожни чевли црна 10,5

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

24-часовна удобност Ливија дополнителна широка ширина на чевли во стил на мокасин имаат кожа горниот дел со преклопна преклопување, 1 "ниска потпетица и гумена надворешна плоча за максимален зафат на површината. Овие дами чевли за лизгање ќе ги одржуваат нозете удобни и одат Цел ден. и приоритетна испорака на сите производи. Глобус. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Кожа. Гума ѓон. Преклопен преклоп. 1 "Ниско потпетица. Тркалезна пети. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Главните карактеристики

Избор на клиент