.

.

Моден Случај Од Серијата потписи За Samsung Galaxy Note 4

Моден Случај Од Серијата потписи За Samsung Galaxy Note 4

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Новата серија Потписи е повеќе од случај, тоа е модна изјава. Заборавете што мислевте дека знаете за линијата За Потпис НА ИМПЕРИЈАТА! Целосно новата Дијамантска плетена текстура е рачно поставена, висококвалитетна ткаенина отпорна на кинење која обезбедува дополнителен слој на издржливост и привлечност. Дизајните се ексклузивни МОДЕЛИ на ИМПЕРИЈА инспирирани од најпопуларните трендови на пистата! Не само што добивате девет стилски дизајни на куќишта за избор, туку вклучени во секој поединечен пакет е крпа од микрофибер и заштитник на екранот! Целата оваа функционална мода можете да ја најдете само СО ИМПЕРИЈА. Империја Потпис Серија Моден Случај За Самсунг Галакси Забелешка 4 : модни дизајни инспирирани од пистата, ексклузивни за ИМПЕРИЈАТА. Дијамантска Плетена ткаенина отпорна На солзи. Нагласен подигнат раб, комплементарен со стилски принт и мека внатрешна обвивка отпорна на гребење.

Главните карактеристики

Избор на клиент