.

.

Маирбеон Месечината Облик Ѕвезда Приврзок Легура Луксузни Клучната Коска Синџир Ѓердан За Забава

Маирбеон Месечината Облик Ѕвезда Приврзок Легура Луксузни Клучната Коска Синџир Ѓердан За Забава

DEN 118.24

Пристапност
Во достапна форма

Опис : со едноставна структура, ѓерданот лесно се носи.Ѓерданот има дизајн на приврзок од месечина и ѕвезда, што го прави ѓерданот поелегантен.Изработен од материјал од премиум легура, ѓерданот е луксузен и издржлив.Должината на ланецот е 55cm+5cm.It е префект за да се носат за датира, партија, свадба, банкет, итн.Име на предметот : Ѓерданматеријал : Легитимирајте Детали : Должина На Синџирот : 55см + 5см/21.65 "+ 1.97 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Ѓердан со едноставна структура, ѓерданот лесно се носи. Ѓерданот има дизајн на приврзок од месечина и ѕвезда, што го прави ѓерданот поелегантен. Изработен од материјал од премиум легура, ѓерданот е луксузен и издржлив. Должината на ланецот е 55см+5см. Тоа е префект за вас да се носат за датира, партија, свадба, банкет, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент