.

.

Атлетски работи женски основни шорцеви за трчање, големини XS - xxxl

Атлетски работи женски основни шорцеви за трчање, големини XS - xxxl

DEN 446.08

Пристапност
Во достапна форма

Овие женски атлетски работи основни шорцеви за трчање се совршени за вашиот животен стил. Полиестерската ткаенина е лесна и мека, плус има внатрешна еластична лента за половината со цртеж за прилагодливо, удобно и безбедно вклопување. Ова кратко време е наредено со гаќичка за скромност и удобност. Стајлингот е дизајниран да ве задржи да се движите, мобилни и суви, со ткаенина за губење на пот, и доаѓа со удобни странични џебови за многу складирање. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи Големина S. Затворање : Повлекување на стилизирање со еластична лента за половината и внатрешно влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : вграден во основен слој; Анти-шефот на шефот; Злобна ткаенина. Атлетски работи кои работат шорцеви за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент