.

.

Финелиљубов Јога Шорцеви Со Џебови Удобни Шорцеви За Жени Јога Со Висок Струк Печатена Темно Сина М

Финелиљубов Јога Шорцеви Со Џебови Удобни Шорцеви За Жени Јога Со Висок Струк Печатена Темно Сина М

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Женски лесни Шорцеви Секојдневен Принт Кратки Панталони Еластичен Струк Врвка Удобни Шорцеви Женски Лесни Шорцеви Обичен Принт Кратки Панталони Еластичен Струк Врвка Удобни Шорцеви : Атлетските Шорцеви За Жени, додека сеуште се доволно лабави и растегливи за да бидат удобни/ Еластично затворање.Женските Атлетски Шорцеви, не се премногу лабави или премногу тесни, или премногу долги. Повод : можете да носите атлетски шорцеви за трчање,вежбање,јога, теретана или само лежење во лето. Купи тоа може да биде изгледа толку убаво.Дизајнот со висок струк го прави вашето тело да изгледа посовршено. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Пол : Женоказија : Секојдневен, Забавен, Дневен Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекстил : Секојдневен : Одговара на туре. Подароци За Тинејџерки. Финелиљубов Јога Шорцеви Со Џебови Удобни Шорцеви За Жени Јога Со Висок Струк Печатена Темно Сина М.Врвка За Влечење. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64-72см/25.20-28.35 "Колк : 92см/36.22" Должина : 30см/11.81 " Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68-76см/26.77-29.92 "Колк : 98см/38.58 " Должина : 31см/12.20"Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72-80см/28.35-31.50 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 32см/12.60"Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76-84см/29.92-33.07 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 33см/12.99"Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 80-90см/31.50-35.43 "Колк : 116см/45.67 " Должина : 34см/13.39".

Главните карактеристики

Избор на клиент