.

.

Девојки Мода Ромпер Без Ракави Ребрести Ромпер Чипка Комбинезон Летна Облека

Девојки Мода Ромпер Без Ракави Ребрести Ромпер Чипка Комбинезон Летна Облека

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 6м Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 44см/17,32" Должина : 40см/15,75" Големина : 9М Препорачана возраст : 6-9 Месеци Биста : 46см/18,11" Должина : 42см/16,54" Големина : 12м Препорачана возраст : 9-12 Месеци Биста : 48см/18,90" Должина : 44см/17,32" Големина : 18м Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 50см/19,69" должина : 46см/18,11" големина : 24м Препорачана возраст : 18-24 месеци Биста : 52см/20,47" должина : 48см/18,90" Доенчиња Девојчиња Без ракави ребрести ромпер Чипка новороденче комбинезонкарактеристики : пакетот вклучува : 1пц ромпер моден дизајн,вашето мало бебе ќе добие МНОГУ КОМПЛИМЕНТИ. Погоден за секоја пригода,тој е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за носење бебиња. Материјалите носат подобро искуство со носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Цврст Ракав : Ракавиако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. ПРИЛИКА : за секојдневно носење, излегување, домашна облека, роденденска забава, подароци за туширање за бебиња, секојдневна, свадбена забава,фестивал, празник, семеен собир, фотосесија, фото реквизити, реквизити за фотографирање бебиња, забава за кршење торта, домашна облека или прилики. Бебе Бебе Облека Девојка. Бебе Девојка Облека Ромпер. Летна Облека. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент