.

.

Вредност целосно зготвени ќофтиња во италијански стил, големина на семејство, замрзнати, оз

Вредност целосно зготвени ќофтиња во италијански стил, големина на семејство, замрзнати, оз

DEN 136.00

Пристапност
Во достапна форма

Замрзнат погодност Вкусен вкус - нашите ќофтиња во италијански стил се направени со говедско, свинско месо, вкусно гурмански зачини и трошки од леб . Брзи и удобни - подготвени за јадење за малку од две минути, овие ќофтиња се совршен додаток на вашиот следен дом - Варен оброк . Совршена забавна закуска - овие неверојатни замрзнати ќофтиња прават одлични мезе, коњи, или забавни закуски . лесни, гурмански оброци и мезе - без разлика дали правите вкусно италијански шпагети или домашен сендвич со ќофтиња, овие месбол, овие месбол, овие месбол се хит со возрасни и деца исто така . Семејно големина - нашиот пакет 48 мл е совршен за фрлање забави или споделување со вашето семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент