.

.

Ден На Женската Слаба Независност Обични Јога Панталони Висок Струк Лабави Прави Долги Панталони Нозе

Ден На Женската Слаба Независност Обични Јога Панталони Висок Струк Лабави Прави Долги Панталони Нозе

DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

Ден На Женската Слаба Независност Обични Јога Панталони Висок Струк Лабави Прави Долги Панталони Нозе Features : 1.It изработен е од одлични материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Оваа лесна, панталони е совршена за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Season : Spring/Autumn/Spring/Winter Gender : Womens Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женска Големина На панталони : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77 "Колк : 88см/34.65 " Должина : 98см/38.58". Материјал : изработен е од 95%Полиестер, 5%Спандекс. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. Метод на перење : рачно перење и машинско перење се достапни и двете. Модерен дизајн и извонредна изработка ги прават овие панталони вашиот најдобар избор. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите. Печати.

Главните карактеристики

Избор на клиент